- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth RGBW DC5-24V, 4CH*4A(Max. 100W)

3-10 Days
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth RGBW DC5-24V, 4CH*4A(Max. 100W)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-70621
18.99€
Ex Tax: 18.99€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth RGBW DC5-24V, 4CH*4A(Max. 100W)
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt):5V/100W,24V/100W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,045kg |
| Μήκος | 53mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 24mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5-24V |
| Υλικό Προϊόντος | PP & FPC |
| Ύψος | 11mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
