
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
- Stock: In Stock
- Model: 145-73934
1.84€
Ex Tax: 1.84€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | <3A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μήκος | 30*30mm |
| Πλάτος | 11mm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός + Πλαστικό/Copper + Plastic |
| Ύψος | 5mm |
