
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ MINI SMD 5mm
- Stock: In Stock
- Model: 145-73901
1.09€
Ex Tax: 1.09€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ MINI SMD 5mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | <5.5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μήκος | 17mm |
| Πλάτος | 6mm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός+PVC/Cooper+PVC |
| Ύψος | 5mm |
