
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD 220V 15mm
- Stock: In Stock
- Model: 145-73961
1.02€
Ex Tax: 1.02€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD 220V 15mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | max 8A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μήκος | 30mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 18mm |
| Συσκευασία | Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 8mm |
