
ΕΝΩΤΙΚΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ NEON LIGHT 12-24V
- Stock: In Stock
- Model: 145-73951
1,90€
Ex Tax: 1,90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ NEON LIGHT 12-24V
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μήκος | 120mm |
| Πλάτος | 15mm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός + Πλαστικό/Copper + Plastic |
| Ύψος | 10mm |
