
ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑ COB 8mm
- Stock: In Stock
- Model: 145-72915
3.78€
Ex Tax: 3.78€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑ COB 8mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | <5.5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μήκος | 44mm |
| Πλάτος | 44mm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός+PVC/Cooper+PVC |
| Ύψος | 5mm |
