
3-10 Days
ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΠΛΗ ΨΥΚΤΡΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-70776
6.36€
Ex Tax: 6.36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΠΛΗ ΨΥΚΤΡΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,320kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 30mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πλαίσιο Αλουμινίου/ Plastic & Frame of Aluminium |
| Ύψος | 3,5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
