
3-10 Days
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΥΘΕΙΑΣ Α5075
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-70781
2.93€
Ex Tax: 2.93€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΥΘΕΙΑΣ Α5075
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\3000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,020kg |
| Μήκος | 15mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο/ Aluminium |
| Ύψος | 2mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
