
3-10 Days
ΠΡΟΦΙΛ ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 2000*10*10 90°
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-70904
7.74€
Ex Tax: 7.74€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΦΙΛ ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 2000*10*10 90°
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γενικές Πληροφορίες | 18W/M Max |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\250 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,100kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 17,5mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πλαίσιο Αλουμινίου/ Plastic & Frame of Aluminium |
| Ύψος | 6mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
