
3-10 Days
ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 2000*10*13 45°
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-70909
6.87€
Ex Tax: 6.87€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 2000*10*13 45°
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γενικές Πληροφορίες | 10W/M Max |
| Γωνία Δέσμης | 45° |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,250kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 16mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πλαίσιο Αλουμινίου/ Plastic & Frame of Aluminium |
| Ύψος | 11mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
