
3-10 Days
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGB DC 12V/288W 24V/576W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-70651
20.28€
Ex Tax: 20.28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGB DC 12V/288W 24V/576W
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt): 12V/288W, 24V/576W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 80 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,150kg |
| Μήκος | 496mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 272mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | PP & FPC |
| Ύψος | 308mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
