
3-10 Days
LED STRIP 100M 14,4W/M 220V AC IP65 3000K Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: 505060220VWW
5.29€
Ex Tax: 5.29€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED STRIP 100M 14,4W/M 220V AC IP65 3000K Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 14,4 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5050 |
| Σημείο κοπής | 100 cm |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
