
3-10 Days
LED STRIP 5M 12W/M 12V DC IP65 CCT Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: 502560CCTPC
6.33€
Ex Tax: 6.33€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED STRIP 5M 12W/M 12V DC IP65 CCT Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Ισχύς | 12 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Σημείο κοπής | 5 cm |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800-840 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
