- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Brand
- ACA Lighting
- ^LED COB STRIP 24V DC 10W/M 3000K 1000LM/M IP66 10MM CRI90 9221 378LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS

3-10 Days
^LED COB STRIP 24V DC 10W/M 3000K 1000LM/M IP66 10MM CRI90 9221 378LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS
- Stock: 3-10 Days
- Model: 24109030CPC
11,11€
Ex Tax: 11,11€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^LED COB STRIP 24V DC 10W/M 3000K 1000LM/M IP66 10MM CRI90 9221 378LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 10 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 9221 |
| Σημείο κοπής | 5,5 cm |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
