- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Brand
- ACA Lighting
- ^LED SMD STRIP 24V DC 12W/M 4000K 1250LM/M IP20 10MM CRI80 OSRAM 2835 60LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS


3-10 Days


^LED SMD STRIP 24V DC 12W/M 4000K 1250LM/M IP20 10MM CRI80 OSRAM 2835 60LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS
- Stock: 3-10 Days
- Model: 24128040
4,83€
Ex Tax: 4,83€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^LED SMD STRIP 24V DC 12W/M 4000K 1250LM/M IP20 10MM CRI80 OSRAM 2835 60LEDS/M 3SDCM 5M REEL 5YRS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 12 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 2835 |
| Σημείο κοπής | 10 cm |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1400 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
