
3-10 Days
NETTO LED STRIP 5M 9,6W/M 12V DC IP65 6000K Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: 3528120WPC
1.75€
Ex Tax: 1.75€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NETTO LED STRIP 5M 9,6W/M 12V DC IP65 6000K Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 9,6 W/m |
| Κατηγορία 1 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία 2 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία 5 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Προσφορές |
| Κατηγορία 8 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 9 | Φωτισμός |
| Σημείο κοπής | 2,5 cm |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 460 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
