
3-10 Days
^SLIM METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP20 WITH TERMINAL
- Stock: 3-10 Days
- Model: SM60CV24
8,74€
Ex Tax: 8,74€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^SLIM METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP20 WITH TERMINAL
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 60 W |
| Κατηγορία01 | Τροφοδοτικά LED |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
