- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Οροφής
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE ME INOX CLIPS 1x1.50m

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE ME INOX CLIPS 1x1.50m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-56062
22,47€
Ex Tax: 22,47€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE ME INOX CLIPS 1x1.50m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,500kg |
| Μήκος | 1570mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 24W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 68mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Τύπος Led | T8 |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 Led Tube |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 74mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2 - 5mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
