- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. 1015B-UP-W

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. 1015B-UP-W
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-1015B-UP-W
- Weight: 1.10kg
27,90€
Ex Tax: 27,90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (μονόφωτη απλίκα) Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου σε ασημί πατίνα Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυάλινο κάλυμμα.Ύψος: 40 εκ. Πλάτος: 17 κ. Βάθος: 21 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάρος | 1,10kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΚΛΑΣΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 17cm |
| Ύψος | 40cm |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ ΠΑΤΙΝΑ |
