- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. AJ5055

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. AJ5055
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-AJ5055
- Weight: 0.40kg
17,36€
Ex Tax: 17,36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (μονόφωτη απλίκα) Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου σε χρυσή πατίνα Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυάλινο κάλυμμα.Ύψος: 21εκ. Πλάτος: 11,5κ. Βάθος: 15εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 44 |
| Βάθος | 15cm |
| Βάρος | 0,40kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΚΛΑΣΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 11.5cm |
| Ύψος | 21cm |
| Χρώμα | ΠΑΤΙΝΑ |
