- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ- ΚΩΔ. BINO-1706

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ- ΚΩΔ. BINO-1706
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-BINO-1706
14.88€
Ex Tax: 14.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου απο PC και γυαλί σε μαύρο χρώμα. Ύψος: 9 εκ. Μήκος: 7,5 εκ. Βάθος: 10 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED 2*4W/3000kLUMEN: 740lΣτεγανότητα: IP65| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 65 |
| Lumen | 740l |
| Βάθος | 10cm |
| Ισχύς | 2*4watt/3000k |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Λαμπτήρας | LED |
| Πλάτος | 7.5cm |
| Ύψος | 9cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
