- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. G0259

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. G0259
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-G0259
- Weight: 0.70
42.90€
Ex Tax: 42.90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από λευκό PVC κάλυμμα υψηλής ποιότητας.Ύψος: 11 εκ. Μήκος: 28,5 εκ. Πλάτος: 12,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27 Watt: 60Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάρος | 0,70kg |
| Ισχύς | 60watt |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 12.5cm |
| Πλάτος | 36.00cm |
| Ύψος | 11cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
