- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. G0310

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. G0310
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-G0310
- Weight: 0.67
36.21€
Ex Tax: 36.21€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) με φωτισμό πάνω-κάτω κσι εμπρός. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από λευκό PVC κάλυμμα υψηλής ποιότητας.Ύψος: 12 εκ. Μήκος: 25 εκ. Πλάτος: 13,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάρος | 0,67kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 13.5cm |
| Πλάτος | 25cm |
| Ύψος | 12cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
