- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13106

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13106
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-GL13106
- Weight: 1.20
29.51€
Ex Tax: 29.51€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) με φτισμό πάνω-κάτω. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του.Ύψος: 23 εκ. Μήκος: 8,2 εκ. Πλάτος: 4,3 εκ.Λαμπτήρες: 2 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: CREE LED Watt: 3 Κ: 3.000Στεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP54 |
| Βάρος | 1,20kg |
| Ισχύς | 3watt / 3000kelvin |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 4.3cm |
| Πλάτος | 8.2cm |
| Ύψος | 23cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
