- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. JB8092/1

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. JB8092/1
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-JB8092/1
- Weight: 0.74
13.64€
Ex Tax: 13.64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου ( απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) . Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Οι λαμπτήρες προστατεύονται από PVC υψηλής ποιότητας.Ύψος: 19 εκ. Μήκος: 10,5 εκ. Βάθος: 10,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 44 |
| Βάθος | 10.5 cm |
| Βάρος | 0.75kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 19 cm |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
