- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. JL2234/2

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. JL2234/2
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-JL2234/2
- Weight: 0.75
24.80€
Ex Tax: 24.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) με φωτισμό πάνω-κάτω. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από PVC κάλυμμα υψηλής ποιότητας.Ύψος: 12 εκ. Μήκος: 10,5 εκ. Βάθος: 13 εκ.Λαμπτήρες: 2 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: LED Watt: 3 Κ: 4.000Στεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 54 |
| Βάθος | 13 cm |
| Βάρος | 0.75 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 6 W (3 W & 3 W) |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 12 cm |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
