- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. KORB-W

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. KORB-W
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-KORB-W
- Weight: 2.45
71.92€
Ex Tax: 71.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Εξωτερικό φωτιστικό επιτοίχιο απλίκα στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από λευκό γυαλί οπαλίνα. Ύψος: 41,90 εκ. Πλάτος: 20,50 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: E27 Watt: 23WΣτεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 54 |
| Βάθος | 20.5 cm |
| Βάρος | 1.05 kg |
| Ισχύς | 23 W Max. |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 41.9 cm |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
