- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH037B-DN-S

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH037B-DN-S
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-RH037B-DN-S
- Weight: 2.00
44.64€
Ex Tax: 44.64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (μονόφωτη απλίκα) Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου σε χρυσή πατίνα Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυάλινο κάλυμμα.Ύψος: 40εκ. Πλάτος: 20κ. Βάθος: 20εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάθος | 20cm |
| Βάρος | 2,00kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΚΛΑΣΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Μήκος | 20cm |
| Ύψος | 40cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΗ ΠΑΤΙΝΑ |
