- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH1152W/1

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH1152W/1
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-RH1152W/1
- Weight: 0.75
44.64€
Ex Tax: 44.64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (μονόφωτη απλίκα) Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου σε χρυσή πατίνα Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυάλινο κάλυμμα.Ύψος: 25 εκ. Πλάτος: 14 κ. Βάθος: 20 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάθος | 20cm |
| Βάρος | 0,75kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΚΛΑΣΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 14cm |
| Ύψος | 25cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΗ ΠΑΤΙΝΑ |
