- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SIMONE-TR


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SIMONE-TR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-SIMONE-TR
89.28€
Ex Tax: 89.28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), χρώματος Terracotta.Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου.Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του.Ύψος: 30 εκ.Μήκος: 9,3 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LEDWatt: 12 WLumen: 790 lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000Κ, CRI>90Στεγανότητα: IP65| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP65 |
| Βάρος | 1,00kg |
| Ισχύς | 12 Watt |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Πλάτος | 9,3cm |
| Ύψος | 30cm |
| Χρώμα | TERRACOTTA |
