- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SZ-2720

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. SZ-2720
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-SZ-2720
- Weight: 0.28
23.56€
Ex Tax: 23.56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) με φωτισμό πάνω-κάτω. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυαλί.Ύψος: 15 εκ. Μήκος: 65 εκ. Βάθος: 80 εκ.Λαμπτήρες: 2 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: GU10Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάθος | 80cm |
| Βάρος | 0,28kg |
| Ισχύς | 2*GU10 |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | GU10 |
| Πλάτος | 65cm |
| Ύψος | 15cm |
