- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. 25662

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. 25662
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-25662
- Weight: 1.00
18.60€
Ex Tax: 18.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) με φωτισμό πάνω-κάτω. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από PVC κάλυμμα υψηλής ποιότητας.Ύψος: 14 εκ. Μήκος: 13 εκ. Πλάτος: 13 εκ. Τύπος Λαμπτήρα: LED 2 τεμ. Χ 5WattΣτεγανότητα: IP65| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP65 |
| Βάρος | 1,00kg |
| Ισχύς | 2*5watt |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 13cm |
| Πλάτος | 13cm |
| Ύψος | 14cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
