- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. A0157

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. A0157
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-A0157
17.36€
Ex Tax: 17.36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου( απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί).Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιουψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου.Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώσηώστε να παρατείνει την αντοχή του.Ο λαμπτήρας προστατεύετε από γυαλί.Ύψος: 22 εκ.Μήκος: 11 εκ.Πλάτος: 17 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ.Τύπος Λαμπτήρα: Ε27Watt: 60Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάρος | 0,50kg |
| Ισχύς | 60watt |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 17cm |
| Πλάτος | 11cm |
| Ύψος | 22cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
