- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. A0295

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. A0295
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-A0295
- Weight: 0.80kg
28,52€
Ex Tax: 28,52€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου ( απλίκα), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί) . Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του.Ο λαμπτήρας προστατεύεται από PVC υψηλής ποιότητας.Ύψος: 20 εκ. Μήκος: 9 εκ. Πλάτος: 15,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27 Watt: 60Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάρος | 0,80kg |
| Ισχύς | 60watt |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 15.5cm |
| Πλάτος | 9cm |
| Ύψος | 20cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
