- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13305


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL13305
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-GL13305
- Weight: 1.00
35.96€
Ex Tax: 35.96€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Χωνευτό φωτιστικό εξωτερικού χώρου στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ύψος: 25 εκ. Μήκος: 9,8 εκ. Πλάτος: 9 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED 1 τεμ. Χ 12,5Watt 1.080Lm 3.000KΣτεγανότητα: IP65| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP65 |
| Βάρος | 1,00kg |
| Ισχύς | 1*12.5watt / 3000kelvin |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ-ΑΠΛΙΚΕΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 9cm |
| Πλάτος | 9.8cm |
| Ύψος | 25cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
