- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH1043B

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. RH1043B
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-RH1043B
- Weight: 1.83
71.92€
Ex Tax: 71.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό εξωτερικού χώρου (μονόφωτη απλίκα) Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου σε χρυσή πατίνα Ο λαμπτήρας προστατεύεται από γυάλινο κάλυμμα.Ύψος: 33εκ. Πλάτος: 18κ. Βάθος: 21εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Στεγανότητα: IP44| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP44 |
| Βάθος | 21cm |
| Βάρος | 1,83kg |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΚΛΑΣΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 18cm |
| Ύψος | 33cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΗ ΠΑΤΙΝΑ |
