- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Προβολάκια - Καρφί
- LED PP WHITE SPOT LIGHT230V IP54 6W 3000K 480Lm SMD120°Ra80


3-10 Days


LED PP WHITE SPOT LIGHT230V IP54 6W 3000K 480Lm SMD120°Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: KERT630W
6,90€
Ex Tax: 6,90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED PP WHITE SPOT LIGHT230V IP54 6W 3000K 480Lm SMD120°Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Προβολάκια - Καρφί |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εξωτερικού Χώρου και Κήπου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | KERT |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 480 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
