
3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL19503
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-GL19503
- Weight: 2.50
79.36€
Ex Tax: 79.36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Εξωτερικό φωτιστικό δαπέδου στο χρώμα του γραφίτη
Εξωτερικό φωτιστικό δαπέδου στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από PVC καλύμμα. Ύψος: 80 εκ. Μήκος: 8,5 εκ. Βάθος: 8,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: E27 Watt: 23WΣτεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP54 |
| Βάθος | 8,5cm |
| Βάρος | 2,50kg |
| Ισχύς | 1*E27 23watt |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια Κολωνάκια |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Πλάτος | 8,5cm |
| Ύψος | 80cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
