- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Κολωνάκια
- ^LED COB POST LUMINAIRE & SPIKE 5W 240LM 50° 230V AC 3.000K DARK GREY CRI80 IP65 30.000HRS


3-10 Days


^LED COB POST LUMINAIRE & SPIKE 5W 240LM 50° 230V AC 3.000K DARK GREY CRI80 IP65 30.000HRS
- Stock: 3-10 Days
- Model: LG2371G-800
55.55€
Ex Tax: 55.55€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^LED COB POST LUMINAIRE & SPIKE 5W 240LM 50° 230V AC 3.000K DARK GREY CRI80 IP65 30.000HRS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Προβολάκια - Καρφί |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εξωτερικού Χώρου και Κήπου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 240 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
