- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Κολωνάκια
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL12102



3-10 Days



ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL12102
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-GL12102
- Weight: 3.20
80.60€
Ex Tax: 80.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Εξωτερικό φωτιστικό δαπέδου (κολωνάκι), στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ο λαμπτήρας προστατεύεται από διάφανο PVC καλύμμα.Ύψος: 50 εκ. Βάθος: 23,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: LED Watt: 6 Κ: 3.000Στεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP54 |
| Βάθος | 23.5cm |
| Βάρος | 3,20kg |
| Ισχύς | 6watt / 3000kelvin |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια Κολωνάκια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 50cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
