- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Κολωνάκια
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL15402


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ - ΚΩΔ. GL15402
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-GL15402
- Weight: 1.90
59.52€
Ex Tax: 59.52€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
Εξωτερικό φωτιστικό δαπέδου στο χρώμα του γραφίτη (σκούρο γκρί). Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο υψηλής πίεσης και κράμα αλουμινίου. Η επιφάνειά του είναι επικαλυμμένη με διπλή αντιδιαβρωτική στρώση ώστε να παρατείνει την αντοχή του. Ύψος: 50 εκ. Μήκος: 15,6 εκ. Βάθος: 7,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: SMD Led 96 Watt: 12,5 Lm: 1200 K: 3000Στεγανότητα: IP54| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP54 |
| Βάθος | 7.5cm |
| Βάρος | 1,90kg |
| Ισχύς | 12.5watt / 3000kelvin |
| Κατηγορία | ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ>ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΔΑΠΕΔΟΥ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια Κολωνάκια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Πλάτος | 15.6cm |
| Ύψος | 50cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
