
3-10 Days
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 153-55313
3.57€
Ex Tax: 3.57€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | Φ160mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,065kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 120mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
