
3-10 Days
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1Μ.
- Stock: 3-10 Days
- Model: 153-55310
13,11€
Ex Tax: 13,11€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1Μ.
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | Φ60mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,100kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Ύψος | 1000mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
