
3-10 Days
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ25 ΓΑΛΑΚΤΟΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 153-55301
12,72€
Ex Tax: 12,72€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ25 ΓΑΛΑΚΤΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | Φ250mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,420kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PMMA & ABS |
| Ύψος | 250mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Οπάλ/Opal |
