- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Ηλιακά - Επαναφορτιζόμενα
- it-Lighting Grenada-LED 2W 3CCT Solar Wall Light in Black Color (80204410S)


3-10 Days


it-Lighting Grenada-LED 2W 3CCT Solar Wall Light in Black Color (80204410S)
- Stock: 3-10 Days
- Model: Inlight-2310
- Weight: 0.35
- Dimensions: 11.00cm x 11.00cm x 11.00cm
15.50€
Ex Tax: 15.50€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Grenada-LED 2W 3CCT Solar Wall Light in Black Color
| InLight_Επιπλέον στοιχεία | |
| Battery | 5v |
| Color Temperature | 3000K/6000K |
| Dimensions | 10x8x11 cm |
| Duration | 6-8 Hours |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 180Lm |
| Material | PC |
| Power | LED 2W |
| Κατηγορία2 | Solar Outdoor |
Tags: 80204410S
