- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- LIGHTING
- Φωτιστικά Ηλιακά - Επαναφορτιζόμενα
- ^LED SMD BATTERY LUMINAIRE 1W 160LM 3.000K CARK GREY 160° CRI80 IP54



3-10 Days



^LED SMD BATTERY LUMINAIRE 1W 160LM 3.000K CARK GREY 160° CRI80 IP54
- Stock: 3-10 Days
- Model: LG0665G
51.58€
Ex Tax: 51.58€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^LED SMD BATTERY LUMINAIRE 1W 160LM 3.000K CARK GREY 160° CRI80 IP54
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 1 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επιτραπέζια κι Επιδαπέδια |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εξωτερικού Χώρου και Κήπου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | LI-ION BATTERY PACK 3.7V 2AH |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 160 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
