
3-10 Days
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΙΤΡΙΝΟ, 100m, 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22002
2,37€
Ex Tax: 2,37€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΙΤΡΙΝΟ, 100m, 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 6,5V-70mA-0,442W |
| Αριθμός CE | BSTXD190311751003EC |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (cm) | 1.3cm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 36x36x22 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Κάθετη/Vertical |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0.3mm |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 8000-12000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 16.3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 16.3 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 16 |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 1μ/Per 1m |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 17.3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 17.3 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 36 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 36 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 16,1/m |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | Πυράκτωσης/Rice Bulb |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Τύπος Σωλήνα | Στερεό/Solid |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 22 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 180° |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα σωλήνα | Κίτρινο/Yellow |
| Ώρες λειτουργίας | 8000 Ώρες/Hours |
