
3-10 Days
ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΑ ΛΕΥΚΗ, ΜΕ ΕΛΑΦΙΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ, ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗ, ΚΟΥΡΔΙΣΤΗ, 10x13,5cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-44957
22.05€
Ex Tax: 22.05€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΑ ΛΕΥΚΗ, ΜΕ ΕΛΑΦΙΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ, ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗ, ΚΟΥΡΔΙΣΤΗ, 10x13,5cm
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Διάμετρος (cm) | 10cm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 58 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 58 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 12,54 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,85 |
| Κίνηση | Όχι/No |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 11,64 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,97 |
| Μήκος (cm) | 10cm |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 58 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 58 |
| Μουσική | Ring |
| Πλάτος (cm) | 13.5cm |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 44 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 44 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Υλικό προϊόντος | Πολυεστέρας, γυαλί/Polyester, glass |
| Ύψος (cm) | 10cm |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 19,5 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 19,5 |
| Χρώμα | Διάφανο/Transparent |
