- ΦΩΤΙΣΜΟΣ
- Φωτιστικά Εσωτερικού Χώρου
- Φωτιστικά Δαπέδου - Ορθοστάτες
- Κατασκευαστής
- SunLight
- ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.PIKE-20F


3-10 μέρες


ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.PIKE-20F
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: SL-PIKE-20F
148,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,80€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ
Φωτιστικό δαπέδου σε μαύρο χρώμα με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος (2700-4000Κ) και dimming μέσω τηλεκοντρόλ.Ύψος: 120-300 εκ.Διάμετρος: 6 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LedWatt: Max 20W + 8W RGBLumen: 1012 lmΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (2700-4000K)Dimmable: Ναι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1012 lm |
| Βάρος | 1.20 kg |
| Διάμετρος | 6 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control (2700 K έως 4500 K) |
| Ισχύς | 20 W (+8 W RGB) |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | min. 120 - max. 300 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
