- LIGHTING
- Φωτιστικά Εξωτερικού Χώρου
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- PORTO - Τσιμεντένιο Επιτοίχιο Φωτιστικό Εξωτερικού Χώρου - Απλίκα σε Γκρί Χρώμα


3-10 Days


PORTO - Τσιμεντένιο Επιτοίχιο Φωτιστικό Εξωτερικού Χώρου - Απλίκα σε Γκρί Χρώμα
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-PORTO-65
86.80€
Ex Tax: 86.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Επιτοίχιο Φωτιστικό Εξωτερικού Χώρου - Απλίκα
Τσιεμντένιο φωτιστικό τοίχου σε γκρι χρώμα με ενσωματωμένο LED σε θερμό χρώμα (3000 Κ) κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 65 |
| Lumen | 360 lm |
| Βάρος | 0.61 kg |
| Διάμετρος | 11 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια - Απλίκες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ |
| Ύψος | 9.6 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
